Wycinamy w blachach:

 • ze stali konstrukcyjnej do 20 mm,
 • ze stali kwasoodpornej do 12 mm,

O maksymalnych wymiarach
3000 x 1500 mm.

Polityka jakości:

Celem działania Firmy "Zet-Mark" jest zaspokojenie potrzeb i uzyskanie zadowolenie klienta poprzez produkcję wyrobów o cechach i właściwościach odpowiadających dokładnie jego wymaganiom...

CZYTAJ WIĘCEJ

Cięcie blach - wycinanie laserem

Zakres naszych usług

Zet-mark to przedsiębiorstwo skoncentrowane na zaspokajaniu potrzeb klientów, które dzięki swoim staraniom wypracowało silną pozycję na rynku oraz zyskało miano firmy dbającej o jakość świadczonych usług. Swój sukces zawdzięczamy pasji do wykonywanego zawodu, ciężkiej pracy, interesującej i skrojonej zgodnie z oczekiwaniami współczesnych użytkowników ofercie usług (takich jak cięcie blach i wycinanie laserem), a także koncentracji na zapewnieniu ponadprzeciętnej jakości wyrobów. W naszej firmie każdy pracownik jest odpowiedzialny za ten parametr, w związku z czym w stu procentach angażuje się w realizację powierzonych mu zadań oraz pracuje w wyjątkowo efektywny sposób.

Bierzemy udział w produkcji oraz obróbce różnego rodzaju wyrobów i oferujemy rozpiętą gamę usług, w tym między innymi usługę cięcia blach przy użyciu lasera. Wycinarki laserowe CNC pozwalają uzyskać ponadprzeciętnie wysoką jakość i tym samym posiadają wachlarz zalet niedostępnych dla tradycyjnych metod obróbki. Są niezwykle precyzyjne, a ponadto minimalizują czas niezbędny do realizacji określonego zlecenia.

Cięcie blach

Cięcie blach to niełatwe zadanie, którego wykonanie wymaga dużej precyzyjności, posiadania wiedzy i doświadczenia. Niemniej jednak, wiele problemów związanych z tego typu obróbką może być rozwiązanych dzięki użyciu nowoczesnej wycinarki CNC. Warto podkreślić, że sprzęt ten daje szereg możliwości w porównaniu do tradycyjnych metod cięcia:

 • Za pomocą lasera mogą być cięte różne materiały, np. stal, stal stopowa, różne metale nieżelazne
 • Wysoka prędkość wycinania gwarantuje racjonalną obróbkę materiału
 • Mała szerokość szczeliny cięcia umożliwia również wykonanie najtrudniejszych geometrii wyrobów
 • Bezdotykowa i wolna od obciążeń obróbka
 • Najwyższa jakość ciętych krawędzi i wysoka jakość powierzchni w wycinanych szczelinach
 • Cięcie laserowe nie wywołuje prawie żadnych zmian w strefie krawędzi
 • Odpadają koszty specjalnego oprzyrządowania, krótkie czasy pomocnicze
 • Humanizacja miejsc pracy poprzez całkowicie pozbawioną hałasu i wibracji pracę urządzeń laserowych
 • Ekstremalnie wysoka dokładność i jej powtarzalność

Cięcie blach przy użyciu wycinarki CNC posiada zatem dużą przewagę nad tradycyjnymi metodami obróbki i pozwala na osiągnięcie optymalnych efektów pracy, zgodnych z oczekiwaniami przedstawionymi przez klienta.

Wycinanie laserem

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty usług wycinania laserem. Gwarantujemy ponadprzeciętną jakość obróbki wyrobów, dużą dbałość o precyzyjność i solidność wykonania, a także dostosowanie do wymagań klienta. Użycie wycinarek CNC to nowoczesna metoda, która pozwala na osiągnięcie zdumiewających efektów pracy i tym samym spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.